Hakkımda

Sorularınızı bana iletin her an yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

Tasarım46.com

Kahramanmaraş'da kurulmuş bilişim alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve firmanızın müşterilerin gözünde kurumsallığını yüceltecek web siteleri yapmaktadır..

Bunun yanı sıra sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için yenilikçi Web Tasarımları, kazancınızı arttıracak Google Adwords Reklamları, SEO Çalışması, E- Ticaret Sistemleri, Arayüz Tasarımları, Kurumsal Kimlik Çalışması ve Web Yazılımıhizmetleri sunmaktadır.Tasarım46.com, kendine özgü tarzı ve sistemiyle önemli bir marka olarak halkın zihninde yer edinmek ve müşteri portföyünü geliştirerek istenilenin en üstünde hizmeti geliştirmeyi hedeflemektedir.Tasarım46.com çağı yakalamak ürününüzü veya hizmetininizi daha büyük bir kitleye tanıtmak ve duyurmak amacıyla size özel çalışmalar yapmaktadır..


Amacımız her gün kullanışsız bilgi yığınına dönen internette insanların aradıklarını kolayca bulabilecekleri, anlaşılır bilgilere sahip web siteleri oluşturmaktır.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Firma olarak, çalışanlarımız için vazgeçilmez bir ortam yaratırken, müşterilerimize de beklentilerinin ötesinde en iyi hizmeti, çözümü ve onlar için vazgeçilmez olabilmeyi kendimize misyon olarak belirledik. İlkelerimiz: * Müşteri odaklı çalışma prensibi, * Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamak, * Bu beklentilerin çalışmalarımızın temelini oluşturması * İsteklerinize göre profesyonel çözümler üretmek * Gelişime açık, modern anlayışı benimsemek