Google Asistan'a Yardım Eli
Asistan, Android akıllı telefonunuzda veya diğer Android'li cihazlarınızda size harika bir sanal arkadaş ve yardımcı olabilir. Ancak bazen de desteklediği farklı hizmetleri takip edebilmek zorlaşabilir. , bu gibi noktaları atlamıyor ve üzerine çalışarak belirli zamanlarda çeşitli düzeltmelere gidiyor. Bu hafta da Asistan'a, kullanıcıların aradıları özel entegrasyonu veya hizmeti hızlıca bulabilmeleri için yeni bir eklentide bulunan , bunun için arama çubuğunu devreye soktu.

Windows 10'a toplu güncelleme!


Asistan'la konuşmak her zaman en hızlı çözüm olmayabiliyor. Kullanıcılar bazı özel üçüncü parti uygulamaları veya hizmetleri bulmak için yazma yöntemini de kullanmak isteyebiliyorlar. Bunun için bu özelliği sunan arama çubuğunu, Asistan'ın üst kısmına ekliyor. Arama çubuğunu kullanarak, mesela "Alarm" yazdığınızda, alarm ile ilgili hizmetler alt tarafta listeleniyor.

Android güncellemelerine ince ayar!

Bu hizmet şu an sizin telefonunuzda görünmüyorsa sabırlı olun. Sunucu taraflı bir güncellemeye ihtiyaç duyan bu özelliği, size ulaşması birkaç günü bulabilir.
 

Chip.com.tr